Heuvelstraat 12 5751 HN Deurne
Postbus 116 5750 AC Deurne
Tel 0493 314885 Fax 0493 322117
info@joostenenmanders.nl www.joostenenmanders.nl

Over ons

Ons team bestaat uit:


J.A.M. (Koos) Manders

J.A.M. (Koos) Manders

koos@joostenenmanders.nl

Begeleiding & advisering ondernemers, bedrijfsovername, jaarrekeningen.


J. (Jack) Manders

J. (Jack) Manders

jack@joostenenmanders.nl

Fiscale zaken, automatisering boekhouding, opstellen van prognoses, uitgebreide winstaangiften, advisering over diverse financieringsvraagstukken.


L. (Lennie) Welten-Manders

L. (Lennie) Welten-Manders

lennie@joostenenmanders.nl

Planning, loonadministratie en advisering aangaande personeelszaken.


D. (Dorian) Joosten-Manders AA

D. (Dorian) Joosten-Manders AA

dorian@joostenenmanders.nl

Jaarrekeningen, uitgebreide winstaangiften, vennootschapsbelasting, advisering over diverse financieringsvraagstukken en eindverantwoordelijk voor alle accountantswerkzaamheden.


S.I.V. (Saskia) van den Berkmortel

S.I.V. (Saskia) van den Berkmortel

saskia@joostenenmanders.nl

Jaarrekeningen, uitgebreide winstaangiften en BTW aangiften.


M.M.A. (Martijn) Vlemmix

M.M.A. (Martijn) Vlemmix

martijn@joostenenmanders.nl

Jaarrekeningen, uitgebreide winstaangiften en BTW aangiften


Y.A.P. (Yvon) van den Berkmortel

Y.A.P. (Yvon) van den Berkmortel

yvon@joostenenmanders.nl

Uitgebreide winstaangiften, aangifte inkomstenbelasting, loonadministratie en BTW aangiften.